Produkcja i projektowanie z pasją Skontaktuj się

Créer, c'est vivre deux fois. Créer, aussi, c'est donner une forme à son destin. - A. Camus

frez skrawający aluminium

Frezowanie i toczenie

Obróbka metali i tworzyw sztucznych

Sprawdź
rysunek techniczny z częściami

Projektowanie

Projektowanie CAD i wsparcie techniczne

Sprawdź
detale prototypowe

Prototypy

Produkcja prototypów na zamówienie

Sprawdź

Obróbka skrawaniem CNC Rzeszów

W firmie EM - CNC Rzeszów specjalizujemy się w mechanicznej obróbce metali kolorowych, stali, stali nierdzewnych oraz tworzyw sztucznych. Wykonujemy małe oraz średnie serie produkcyjne, jak również pojedyncze komponenty - prototypy.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, zarówno małych jak i dużych zleceń. Oferujemy precyzyjne frezowanie CNC dla firm oraz prywatnych odbiorców. Obróbka skrawaniem jest procesem, który realizujemy w różnych materiałach, z różnymi tolerancjami wymiarów oraz trudnymi do wykonania kształtami geometrycznymi. Produkcja elementów metalowych i z tworzyw sztucznych odbywa się zgodnie z przyjętymi normami i zasadami obowiązującymi na całym świecie.

Do każdego zlecenia podchodzimy z największą starannością i możliwie przystępnie pod względem ceny. Zlecenia wykonujemy zgodnie z dostarczonym rysunkiem lub modelem, zarówno z materiału własnego jak i powierzonego.

Dorabiamy części zamienne oraz customowe, również na podstawie już istniejących uszkodzonych lub podobnych komponentów. Podejmujemy się wykonywania prototypów i aktywnie wspieramy nowe projekty przedstawiając optymalne rozwiązania.

Projektowanie CAD 2D i 3D

Najwyższa jakość usług

Otwarta współpraca

Zaangażowanie

Poza obróbką mechaniczną świadczymy również usługi z zakresu projektowania, a także doradztwa technicznego. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w inżynierii. Nasze umiejętności, baza wiedzy i doświadczenie pozwalają nam na zaoferowanie usług na najwyższym poziomie, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Efektywność i elastyczność działania, umożliwia nam zaprojektowanie detali zgodnie z potrzebami naszych klientów. Projektowanie i wytwarzanie elementów w technologii CNC jest naszą pasją, dlatego też chętnie pomagamy naszym klientom w realizacji ich strategicznych celów. Przygotowujemy modele 3D, rysunki, wizualizacje proponowanych rozwiązań.

Analizujemy dokumentację techniczną i konsultujemy projekt z klientem w celu maksymalnej optymalizacji funkcjonalnej detalu, ograniczeniu kosztów wytworzenia i skrócenia czasu realizacji.
Jesteśmy biegli w modelowaniu 3D, oprogramowaniu CAD i CAM. Na co dzień pracujemy w SolidWorks i Fusion 360.